Kilka razy w roku wykonuję Mini Sesje zdjęciowe z okazji nadchodzących Świąt lub wydarzeń. Spotykamy się wtedy w moim studiu, gdzie czekają na moich gości specjalnie przygotowane scenki stylizowane odpowiednio do okoliczności jak chociażby: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka. Takie Mini Sesje są realizowane z odpowiednim wyprzedzeniem i w konkretnie podanych terminach, abym mogła zdążyć na czas z obróbką zdjęć.
Wszystkie szczegóły sesji omawiam indywidualnie z rodzicami dziecka.
Aktualne informacje o planowanych Mini Sesjach można znaleźć w tej zakładce poniżej lub na moim fanpage’u na Facebooku.

Mini sesje na Dzień Mamy

Ruszyły zapisy
Kochana Mamo, zapewne masz mnóstwo zdjęć swoich dzieci ale wspólnych prawie wcale dlatego ten dzień jest dedykowany właśnie dla Ciebie.
Dzieciaczki rosną bardzo szybko, zanim się obejrzysz już wyfruną z gniazda. Wtedy pozostaną Ci już tylko wspomnienia i właśnie zdjęcia. Kolekcjonuj je bo za kilka lat będą najcenniejszą pamiątką

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje

REGULAMIN MINI SESJI:

Dwa pakiety cenowe do wyboru :
3 zdjęcia w cenie 290zł
6 zdjęć w cenie 400zł
Można dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 45zł/szt

Terminy: 23 i 24 maj 2026 (sobota, niedziela) lub w tygodniu do końca maja

Dostępne godziny: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00

Czas trwania sesji ok 30-40 minut

Każda rodzina otrzyma swoją prywatną galerię w której samodzielnie wybierze zdjęcia do obróbki

Zdjęcia będą oddane w formie cyfrowej wysłanej na maila oraz w formie wydruków 15x23cm na papierze jedwabnym, całość zapakowana w ozdobne pudełko

Dla moich stałych klientów jedno zdjęcie dodatkowo gratis


Sesje odbywają się w moim domowym studiu w Brzezince

Dostępne będą dwie scenki, jedna w stylu boho, druga z gładkim biało-niebieskim tłem. Zdjęcia scenek są pokazane na plakacie reklamowym oraz u mnie na facebooku.

Rezerwacja terminu jest potwierdzona po wpłacie BEZZWROTNEGO zadatku 50 zł oraz ustaleniu konkretnej daty i godziny. NA WPŁATĘ CZEKAM MAX 3 DNI, po tym czasie niestety zwalniam termin. Pozostałą kwotę należy zapłacić w dniu sesji gotówką, blikiem lub przelewem

Zapraszam Mamusie z dziećmi od 3 miesiąca życia

Scenki zapewniam ja, a ubrania dla dzieci jak i dla siebie zapewnia Mama dziecka/dzieci (będzie można również skorzystać z moich ubranek i dodatków dla dzieci). Proszę aby na sesje dzieci przyszły już ubrane w jeden komplet do robienia zdjęć.
*Bardzo proszę o punktualność !!!

Rezerwacji można dokonywać poprzez wiadomość na facebooku, telefonicznie 600-286-391 lub mailowo k.tobiczyk@gmail.com
